Termíny letů

       Létáme jen za pěkného počasí, které je vhodné pro let balónem. Lety postupně vypisujeme s ohledem na počasí od dubna do listopadu.

       Pro provedení rezervace potřebujete číslo letenky, které jste obdrželi v emailu, jméno, příjmení, telefonní číslo, email a přibližnou váhu pasažera.

       Vyplňení emailu není povinné, pokud jej vyplníte, s potvrzením rezervace Vám zašleme odkaz na mapu s místem startu a další informace o letu.

       Pokud máte zájem o let a nemáte letenku, vyplňte objednávku a obratem obdržíte potvrzení objednávky s číslem letenky pro rezervaci.

       Pokud potřebujete informace o námi vypisovných letech - volejte 739 202 226.                                                 Pokyny k letu k vytištění zde >>

       Naše létané lokality:  Bouzov, Brno, Frýdek-Místek, Helfštýn, Hradec nad Moravicí, Hukvaldy, Kroměříž, Lanškroun,
                                       Letohrad, Olomouc, Opava, Ostrava, Prostějov, Štramberk, Šumperk, Třinec, Zlín

      Upozornění !! 
      Z důvodu vysokého nárustu Covid 19 na Ostravsku, žádáme pasažery letící na Ostravsku (Ostrava, Frýdek-Místek, Hukvaldy,Třinec)
      o zajištění si vlastního odvozu z místa přistání domů. Do koše povině musí mít všichni pasažeři ochranné roušky přes dýchací sesty.
      Pokud se Vám naše opatření nezamlouvají, zarezervujte si let v těchto lokalitách až se situace na Ostravsku zlepší a bude bezpečno. 

      Děkujeme za pochopení, a omlouváme se za komplikace. Dodržením opatření chráníme sebe ale i ostatní pasažery !!


 
Pro vstup do rezervačního systému zadejte vaše číslo letenky.