Termíny letů

       Létáme jen za pěkného počasí, které je vhodné pro let balónem. Lety postupně vypisujeme s ohledem na počasí od dubna do listopadu.

       Pro provedení rezervace potřebujete číslo letenky, které jste obdrželi v emailu, jméno, příjmení, telefonní číslo a přesnou váhu pasažera.

       Vyplňení emailu není povinné, pokud jej vyplníte, s potvrzením rezervace Vám zašleme odkaz na mapu s místem startu a další informace.

       Pokud máte zájem o let a nemáte letenku, vyplňte objednávku a obratem obdržíte potvrzení objednávky s číslem letenky pro rezervaci.

       Pokud potřebujete informace o námi vypisovných letech - volejte 739 202 226.                                                 Pokyny k letu k vytištění zde >>

       Naše létané lokality: Bouzov, Brno, Frýdek-Místek, Helfštýn, Hradec nad Moravicí, Hukvaldy, Kroměříž, Lanškroun
                                      Letohrad, Olomouc, Opava, Ostrava, Potštejn, Prostějov, Štramberk, Šumperk, Třinec, Zlín


   
 Potštejn - naše nově létané lokalita-lety v této lokalitě začneme vypisovat od jara 2021

      Upozornění !!

      Žádáme o přesné uvedení Vaší váhy do rezervace. Před letem probíhá Vážení pasažerů, pokud nebude Váha souhlasit s rezervací, budete z
      letu vyřazeni bez nároku na další let. Maximální váha letícího dle VOP je max. 110kg / osobu. Informace k letu  k VOP zde: 
Povinnost klienta 
      Dále bude z letu bez náhrady vyřazen pasažer, který není schopen provést bezpečnou polohu-foto bezp. polohy ve VOP - Zdravotní omezení


 
Pro vstup do rezervačního systému zadejte vaše číslo letenky.